• Ninepirlanta.com’den aldığınız tüm ürünlerde yurtiçine gönderilen kargolar ücretsizdir. 


  • Tüm kargolarınız, siz teslim alana kadar NİNE PIRLANTA güvencesi ve sorumluluğu altındadır. 


  • Tüm kargolarınız sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır. 

Satın aldığınız nadide ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel ahşap kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, dilerseniz hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. 


Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, özel imalat gerektiren ürünler için 3-5 iş günü)Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Busrapirlanta.com.tr’ye geri getirir.

Böyle bir sorun veya gecikme yaşamamak için siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve talebiniz doğrultusunda telefon mesajı ile bilgilendirilirsiniz.